Sprawozdanie z II posiedzenia Rady Osiedla Lekarka w kadencji 2019-2024

Rada przedstawiała plan działania na swoją kadencję. W planie tym znalazło się kontynuowanie działanie poprzedniej rady m.ni.: budowa nawierzchni na ulicach: Małej-bocznej, Granicznej jak i rozbudowa placu zabaw. Z nowych propozycji radni postanowili, że plac zabaw i boisko będą otwarte całą dobę oraz plac zabaw będzie otwarte cały ror; na boisku na zostać dawno obiecany kontener socjalny z łazienkami.
Z mojej strony poprosiłem Radę o uwzględnienie remontu w najbliższych latach nawierzchni ulicy Grunwaldzkiej. (Mieszkańcy ulicy oraz osoby przemieszczającej się po niej wiedzą jakie kamyki z pseudo remontu są uciążliwe).
Radni przegłosowali powstanie Komisji Rewizyjnej w składzie 5 osób :D, która ma na celu kontrolowanie poczynań Zarządu Osiedla.

Jeden komentarz do “Sprawozdanie z II posiedzenia Rady Osiedla Lekarka w kadencji 2019-2024”

  1. Witam, jestem jednym z mieszkańców ulicy Grunwaldzkiej i z wielką radością przyjmuję wzmiankę o remoncie tejże ulicy w najbliższych latach. Jeśli mogę coś zasugerować, to fajnie było by uwzględnić w remoncie większą ilość progów zwalniających (tzw. śpiacych policjantów) na tej ulicy. Szczególnie tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Kochanowskiego jadąc od strony Niepołomskiej, ponieważ wiele osób rozpędza się w tym miejscu do całkiem sporych prędkości. Również ustawienie kilku znaków informujących o tym, że jest na tym odcinku przedszkole (znak uwaga dzieci) też mogłoby pomóc w ograniczeniu prędkości. Pozdrawiam serdecznie Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.