Przygotowanie do ŚDM 2016

Podczas Światowych Dni Młodzieży będzie utrudniony dojazd do domów dla mieszkańców Osiedla Lekarka w Wieliczce oraz innych osiedli. Do wielu domów wjazd będzie dozwolony po okazaniu dokumentów potwierdzających celowość wjazdu oraz zgody służb pełniących służbę.(kiedy będzie się odbywał mały ruch pieszych)

Poniżej komunikat ze strony wieliczka.eu:

W dniach 29 lipca 2016 od godziny 20:00 do 31 lipca 2016 do godziny 24:00 ulice i drogi: DK94, Bogucka, Reformacka, Kazimierza Brodzińskiego, Czarnochowska, Artura Grottgera, Jagiellońska, Niepołomska oraz Kasztanowa, Jaśminowa i Krzyszkowicka zostaną całkowicie wyłączone z ruchu.

Dopuszcza się wjazd i wyjazd z ww. ulic dla mieszkańców, dostawców do firm, pracowników firm jedynie na podstawie decyzji służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa (Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria wojskowa, Biuro Ochrony Rządu itp.) oraz na podstawie dokumentów potwierdzających celowość wjazdu (dokumenty z adresem zameldowania, zamieszkania w tym: rachunki, listy przewozowe, umowy najmu, faktury itp.).

Ruch pojazdów na tych ulicach, jak i pozostałych, może być bardzo utrudniony z powodu ruchu pieszych poruszających się całą szerokością jezdni.

Dopuszcza się ruch na odcinku drogi DK 94 dla pojazdów dopuszczonych przez policjantów pełniących służbę na skrzyżowaniach, jak również przejazdy poprzeczne (ruch pojazdów w ciągu dróg: Grottgera, Czarnochowska, Reformacka, Łąkowa, Bogucka, Ochota w Wieliczce)

[AFG_gallery id=’6′]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.