Przywitanie Lata na Lekarce – Piknik Rodzinny 2026

20 czerwca 2026 r. na Osiedlowym Placu Zabaw odbył się piknik „Przywitanie Lata na Lekarce”, zorganizowany przez Zarząd i Radę Osiedla Lekarka.

Jury w składzie: Inga Cichoń, Irena Kozińska oraz Halina Cichoń oceniło prace plastyczne dzieci i przyznało nagrody.

Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku: grilla, wyrobów cukierniczych, m.in. z cukierni Beza, waty cukrowej oraz napojów chłodzących.

Do dyspozycji dzieci były urządzenia dmuchane, które stanowiły jedną z głównych atrakcji tego dnia.

Dziękujemy SOLNE MIASTO Sp. z o.o. za przekazanie voucherów na basen i siłownię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za obecność.

Dzieciom Zarząd i Rada Osiedla Lekarka życzą udanych wakacji, a dorosłym – odpoczynku i wielu słonecznych chwil w okresie letnim.