20 czerwca 2026 r. na Osiedlowym Placu Zabaw odbył się piknik „Przywitanie Lata na Lekarce”, zorganizowany przez Zarząd i Radę Osiedla Lekarka.
Jury w składzie: Inga Cichoń, Irena Kozińska oraz Halina Cichoń oceniło prace plastyczne dzieci i przyznało nagrody.
Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku: grilla, wyrobów cukierniczych, m.in. z cukierni Beza, waty cukrowej oraz napojów chłodzących.
Do dyspozycji dzieci były urządzenia dmuchane, które stanowiły jedną z głównych atrakcji tego dnia.
Dziękujemy SOLNE MIASTO Sp. z o.o. za przekazanie voucherów na basen i siłownię.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za obecność.
Dzieciom Zarząd i Rada Osiedla Lekarka życzą udanych wakacji, a dorosłym – odpoczynku i wielu słonecznych chwil w okresie letnim.

